Terug naar hoofdinhoud
Community voor vrouwelijke professionals |  info@goodplace2work.comElektroweg 11-Z  |  3051 NB Rotterdam  |  010 - 422 21 78

Evenementenkalender

maandag. 10 november, 2025 - zondag. 16 november, 2025
Week 46
dinsdag. 11 november, 2025
10:00 am

Storytelling: Hoe vertel jij jouw verhaal?

Good Place 2 Work

Voor leden en proefwerkers die kennis willen maken met onze community

Storytelling: Hoe vertel jij jouw verhaal?

Iedere ondernemer heeft een verhaal. Maar hoe vertel je het zó, dat jouw ideale klant zich écht aangesproken voelt?

In deze praktische kennissessie met Noëlla leer je hoe je met het StoryBrand-framework jouw verhaal helder, krachtig en klantgericht neerzet. Je ontdekt hoe je jezelf als de gids laat zien en waarom dat juist klanten aantrekt.

🎯 Voor wie?
Voor leden van GP2W en geïnteresseerde vrouwelijke ondernemers die deze dag komen proefwerken en worstelen met hoe ze zichzelf zichtbaar maken en twijfelen of hun verhaal wel "boeiend genoeg" is.

📌 Wat je kunt verwachten:

  • Heldere uitleg van het StoryBrand-model
  • Praktische tips om jouw verhaal te versimpelen én te versterken
  • Voorbeelden van andere ondernemers
  • En tijd om direct aan je eigen verhaal te werken
woensdag. 12 november, 2025
5:00 pm

Wijnproeverij

GUSTO ITALIANO

VOLGEBOEKT

We zijn weer van harte uitgenodigd voor een een gezellige wijnproeverij bij Bas Hoogstad van Gusto Italiano aan de Kleiweg 199b in Rotterdam.

Tijdens deze avond vertelt Bas ons over de verschillende wijnen die we gaan proeven en serveert hij er weer heerlijke kleine hapjes bij.